Jesteś tutaj:

Główna treść strony

"O Złotą Ważkę" – zaproszenie na VII Otwarte Mistrzostwa Sekcji Modelarstwa Lotniczego „WAŻKA” modeli szybowców halowych F1N/M

Po raz siódmy w hali sportowej w Wieliszewie walczyć będą o "Złotą Ważkę" najlepsi modelarze młodzicy z Warszawy i okolic. 25 maja w otwartych klubowych mistrzostwach "Ważek" rywalizować będą w klasie standard w dwóch kategoriach wiekowych – do lat 10 oraz do lat 14. Towarzyszyć im będą zmagania w kat. OPEN juniorów i seniorów. Zachęcamy zainteresowane kluby i zawodników indywidualnych do zapoznania się z programem i warunkami uczestnictwa oraz przesłania zgłoszenia drogą mailową. Gorąco zapraszamy również publiczność – wszystkich pasjonatów modelarstwa oraz tych, którzy nie mieli dotąd okazji przyglądać się tego typu zmaganiom.
VII OTWARTE MISTRZOSTWA SEKCJI MODELARSTWA LOTNICZEGO „WAŻKA” MODELI SZYBOWCÓW HALOWYCH F1N O ZŁOTĄ WAŻKĘ:MŁODZIKÓW* (w klasie STANDARD do lat 10 i 14) oraz OPEN** (dla juniorów i seniorów).

Zawody zostaną rozegrane 25 MAJA (SOBOTA) 2024 r. w godz. 80-16 w Hali Sportowej w Wieliszewie, przy ul. Modlińskiej 65.

* Rywalizacja Młodzików w klasie STANDARD:
- klasyfikacja indywidualna do lat 10
- klasyfikacja indywidualna do lat 14

** Rywalizacja w klasie OPEN (licencje nie obowiązują):
- klasyfikacja indywidualna juniorów i seniorów

Opłata startowa: młodzik 10 zł, junior 15 zł, senior 20 zł (płatne w biurze zawodów).
ZGŁOSZENIA na adres ernest.kultura@wieliszew.pl DO 23 MAJA oraz w dniu zawodów (8.00-8.30) w biurze.
Karta zgłoszenia w formacie .doc

1. JURY: sędzia główny – Waldemar Pakuła
2. CHRONOMETRAŻYŚCI: Rafał Grodzki, Piotr Sikorski
3. BIURO ZAWODÓW: Paweł Czechowicz, Ernest Mozol
4. Kodeks sportowy jak dla F1N/M.
5. *System rozgrywania zawodów będzie zależał od liczby zgłoszeń i zostanie ogłoszony w czasie otwarcia zawodów. Planujemy 9 lotów w 3 turach, bierzemy pod uwagę możliwość skrócenia rywalizacji do 2 tur. W zależności od czasu trwania I tury, organizator ogłosi dalszy przebieg rywalizacji (liczba lotów). Proszę o gotowość i sprawne reagowanie na wezwanie spikera zawodów.

PROGRAM:
8.00 - przyjazd zawodników, rejestracja.
8.30 - otwarcie, prezentacja ekip
8.40-9.50 trening (10 minut na każdą z ekip)
10.00 rozpoczęcie rywalizacji
15.30 ogłoszenie wyników, wręczenie trofeów, zakończenie zawodów.

Zapraszamy!
Umieszczono: 06.05.2024 r., godz. 21.59