Jesteś tutaj:

Główna treść strony

ŚWIĄTECZNA GORĄCZKA – mikołajkowy spektakl dla dzieci

UWAGA! Zmiana godziny spektaklu! START o 17.30! Ulubieńcy najmłodszej teatralnej publiczności (a po cichu również tej starszej) ponownie zagoszczą w Sali Klenczona. Raciborski Teatr Bajaderka tradycyjnie zaprezentuje fantastyczną energię, świetne aktorstwo, dopracowaną scenografię i historię z przesłaniem.


Zapraszamy wszystkich na Biegun Północny, gdzie poznamy dwa zaprzyjaźnione ze sobą elfy! Prace w Fabryce Świętego Mikołaja idą pełną parą. Wszystkie prezenty muszą być spakowane na czas, więc Elfunia i Elfunio dwoją się i troją, aby wszystko dopiąć na ostatni, elficki guzik! Niestety nie wszystkim udziela się świąteczny nastrój. W zimowej dolinie mieszka złośliwy Gnomek, który nie przepada za świętami, dlatego postanawia je zepsuć. W jaki sposób? I skąd się wzięła jego złośliwość? Przekonacie się sami. Czy uda się dostarczyć świąteczne podarunki do każdego domu na świecie? Czy świąteczne ciepłe światło zaświeci nawet w ciemnej dolinie? Kogo tak naprawdę dopadła "Świąteczna Gorączka"? 

Bohaterowie pomogą dzieciom odpowiedzieć na te wszystkie pytania oraz wspólnie zastanowią się dlaczego przygotowania do świąt wzbudzają w nas tyle emocji i o co właściwie chodzi w te święta.


9 grudnia (sobota), godz. 17.30

Sala im Krzysztofa Klenczona w Wieliszewie

Bilety 25 zł dostępne na www.ok.wieliszew.pl (KUP BILET) oraz w GCK w Łajskach (godz. pracy kasy)
Umieszczono: 08.11.2023 r., godz. 13.27