Jesteś tutaj:

Główna treść strony

KANTATA NA CZTERY SKRZYDŁA - zaproszenie na spektakl

Już 16 września o 19.00 tragikomedia „Kantata na cztery skrzydła” na deskach Sali Koncertowej im. Krzysztofa Klenczona. Zapraszamy na spektakl w wykonaniu Teatru Nie z Tej Kulisy.
Intrygująca opowieść o kobiecie, która w momencie osobistego kryzysu podejmuje dramatyczną decyzję o zakończeniu swojego życia. Dwa Anioły na różne sposoby starają się odwieść ją od tego pomysłu. Czy ich wysiłki nie pójdą na marne? Czy potrafią obudzić wewnętrzną siłę przetrwania, drzemiącą w człowieku? Przekonajmy się o tym. W końcu – Anioł też człowiek.

Reżyseria: Tomasz Mitrowski,Scenariusz Robert Brutter („Ekstradycja”, „Nocne graffiti”, „Amok”, „Fuks”, „Operacja Samum”, „Rodzina zastępcza”, „Ranczo”, „Dziewczyny ze Lwowa”).
Scenografia i kostiumy – Iwona Turek
Muzyka – Arek Gołąb
Obsada:
Dziewczyna – Marta Jedynak
Amhiel – Sebastian Budnicki
Beathiel – Marcin Turek
Czas trwania – 70 minut


Teatr Nie z Tej Kulisy tworzą wieloletni pasjonaci teatru. Wielokrotnie nagradzani – zarówno zespołowo, indywidualnie aktorsko, jak również za prezentowane na licznych festiwalach teatralnych widowiska. Ludzie kochający niepowtarzalność chwili, jaka towarzyszy każdemu ze spektakli. Starają się, by przedstawienia, które grają, pozwalały zastanowić się nad sobą i światem, który nas otacza. Robią to w sposób optymistyczny, dostrzegając w komedii formę doskonałą.

16 września (sobota), godz. 19
Bilety 25 zł (do 10 września) / 30 zł dostępne na www.ok.wieliszew.pl (KUP BILET) oraz w GCK w Łajskach (godz. pracy kasy)
Umieszczono: 31.08.2023 r., godz. 14.06