Jesteś tutaj:

Główna treść strony

WAKACYJNY ROZKŁAD JAZDY

Od poniedziałku 3 lipca do końca wakacji Ośrodek Kultury w Wieliszewie będzie pracował w trybie jednozmianowym – biuro i budynek Gminnego Centrum Kultury w Łajskach będą czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.
Od tej reguły będą odstępstwa, bo wakacyjny czas wykorzystują do prób i spotkań nasze grupy artystyczne, zespoły, koło seniorów, itd. Możecie kontaktować się z nami również telefonicznie (22 782 20 02, kom. 539 304 536) i mailowo (kultura@wieliszew.pl).

Bez ograniczeń możliwe jest bezpłatne korzystanie z kortu / boiska przy budynku GCK w Łajskach – furtka na tyłach budynku pozostaje otwarta. By usprawnić korzystanie z kortu i uniknąć "kolizji", prosimy o kontakt tel. i rezerwację terminu oraz godzin w naszym grafiku.

W wakacje czynne będą placówki Biblioteki Publicznej Gminy Wieliszew. Godziny pracy można sprawdzić tutaj: BIBLIOTEKI

Zapisy na nowy sezon zajęć w Gminnym Centrum Kultury w Łajskach ruszą z początkiem września. Poprzedzi je sierpniowy nabór ofert na prowadzenie zajęć w sezonie 2023/2024. Śledźcie nasz profil i stronę www.ok.wieliszew.pl by poznać dokładne terminy. W planach jest również organizacja dnia otwartego w formie kulturalnego pikniku!
Umieszczono: 05.07.2023 r., godz. 10.00