KINO OTWARTE - "Córka trenera"

Aktualności (Archiwum)

 • Ikona

  Eliminacje V Międzynarodowego Konkurs Pianistyczny WroClavile dla Pianistów Amatorów
  (Zam: 14.11.2019 r., godz. 13.00)

  Harmonogram i kolejność przesłuchań w Gminnym Centrum Kultury w Łajskach - sobota, 16 listopada 2019 r. ( czytaj więcej... )
 • Ikona

  Obchody Narodowego Święta Niepodległości
  (Zam: 12.11.2019 r., godz. 09.00)

  Relacja tekstowa już wkrótce. ( czytaj więcej... )
 • Ikona

  Rodzinne warsztaty teatralne - halloween! - ODWOŁANE
  (Zam: 07.11.2019 r., godz. 15.00)

  W związku z brakiem odpowiedniej liczby uczestników, rodzinne warsztaty teatralne, które planowo miały odbyć się w najbliższą sobotę (9 listopada) zostały odwołane. ( czytaj więcej... )
 • Ikona

  WARSZTATY DLA SENIORÓW 40+
  (Zam: 05.11.2019 r., godz. 14.00)

  Już w sobotę 23 listopada br. o godz. 10:00 w Gminnym Centrum Kultury w Łajskach dobędą się warsztaty integracyjne z elementami psychoedukacyjnymi i treningiem funkcji poznawczych. ( czytaj więcej... )
 • Ikona

  Informacja OK WIELISZEW
  (Zam: 04.11.2019 r., godz. 16.00)

  W bieżącym miesiącu Kasa Gminnego Centrum Kultury w Łajskach będzie otwarta również w sobotę 16 listopada. ( czytaj więcej... )
 • Ikona

  Spektakl "NIEBEZPIECZNA GRA" w Wieliszewie!
  (Zam: 31.10.2019 r., godz. 19.00)

  Czy istnieją zbrodnia doskonała i zbrodniarz doskonały, działający z mistrzowską precyzją i bez błędu? Nie – odpowiada Richard Stockwell, autor „Niebezpiecznej gry”, nie – gdyż jesteśmy tylko, a może aż, ludźmi. A ci ulegają emocjom, działają pod wpływem impulsu, miewają gorsze i lepsze dni, kochają, nienawidzą, cierpią. Tak jak Rick i Jane, bohaterowie sztuki Stockwella, w których wciela się doskonały aktorski duet – Mirosław Zbrojewicz i Maria Seweryn. Zobaczymy ich w czwartek 5 grudnia w Sali Klenczona w Wieliszewie, bilety w cenie 45 zł do nabycia GCK w Łajskach oraz serwisie internetowym ewejsciowki.pl ( czytaj więcej... )
 • Ikona

  Kino Otwarte – „Córka trenera” i spotkanie z twórcami
  (Zam: 31.10.2019 r., godz. 16.00)

  Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie i Ośrodek Kultury w Wieliszewie serdecznie zapraszają na kolejną odsłonę KINA OTWARTEGO w Wieliszewie! W piątek 15 listopada o godz. 19 w Sali Klenczona obejrzymy razem film „Córka trenera” z Jackiem Braciakiem i Karoliną Bruchnicką w rolach głównych. Naszym gościem po seansie będzie reżyser i scenarzysta filmu Łukasz Grzegorzek, znany widzom jako twórca intrygującego obrazu „Kamper”. Wstęp wolny! ( czytaj więcej... )
 • Ikona

  Niepodległość na ludowo – tańce i pieśni, rękodzieło, tradycyjna kuchnia i wspólna potańcówka!
  (Zam: 25.10.2019 r., godz. 12.00)

  Po raz 19 w wigilię Narodowego Święta Niepodległości przypomnimy o naszej kulturowej spuściźnie, prezentując tańce i pieśni ludowe z poszczególnych regionów etnograficznych kraju. Tegoroczna edycja Festiwalu Pieśni i Tańców Polskich zapowiada się wyjątkowo z uwagi na obchody 200. rocznicy urodzin festiwalowego patrona – Stanisława Moniuszki. W niedzielę 10 listopada o godz. 16.30 na parkiecie hali sportowej w Wieliszewie zobaczymy przedstawicieli Polonii czeskiej – Zespół Pieśni i Tańca „Olza” z Czeskiego Cieszyna oraz gospodarzy – Zespół Tańca Ludowego „Promyki” z Wieliszewa. Wydarzenie wzbogacą stoiska z kuchnią tradycyjną i prezentacją ludowego rzemiosła, połączone z warsztatami rękodzieła. Wieczór zakończy I Niepodległościowa Potańcówka „Weselmy się!”, do której zaprosi publikę Kapela Niwińskich. ( czytaj więcej... )
 • Ikona

  Spotkanie autorskie z Krzysztofem Klimaszewskim.
  (Zam: 20.10.2019 r., godz. 09.00)

  W piątkowy wieczór 18 października w Gminnym Centrum Kultury w Łajskach odbyło się spotkanie autorskie z Krzysztofem Klimaszewskim. ( czytaj więcej... )
 • Ikona

  Konkursu na nową identyfikację wizualną!
  (Zam: 17.10.2019 r., godz. 14.00)

  Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie (PIK) i działająca w jej ramach Powiatowa Biblioteka Publiczna w Legionowie (PBP) mają zamiar zmienić swoją identyfikację wizualną. ( czytaj więcej... )