W konkursie wzięło udział 219 uczestników z całej Polski! Po burzliwych obradach Jury podjęło niełatwą decyzję o wyłonieniu laureatów i przyznaniu kilku wyróżnień.
Występy oceniało Jury w składzie:
-Katarzyna Ignaciuk
-Mikołaj Zwoliński
-Rafał Odrobina
-Mikołaj Zwoliński
-Rafał Odrobina
Występy wszystkich laureatów będzie można obejrzeć 27 grudnia o godzinie 18 na kanale YouTube Ośrodka Kultury w Wieliszewie- Serdecznie Zapraszamy !
DUETY
2003+
I miejsce - Adam Jakubiec i Paweł Pietraszko
II miejsce - Zuzanna Jakubiec i Karolina Golec
Wyróżnienie - Paulina Stocka i Marcin Naskręt
2004-2007
I miejsce - Klaudia Kutyba i Natalia Kubiak
II miejsce - Joanna Denis i Paulina Czerwińska
2008-2010
II miejsce -Elżbieta Stachura i Artur Droś
III miejsce - Lena Winiarska i Łucja Winiarska
2011-2014
II miejsce - Magdalena Wojtas i Patrycja Jajko
Wyróżnienie - Wiktoria Skóra i Ewelina Skóra
ZESPOŁY
DOROŚLI
I miejsce - Studio Art
II miejsce - Farciary
III miejsce - Zespół Pieśni i Tańca „Kortowo”
Wyróżnienie: In Tono
Wyróżnienie: Po Sąsiedzku
Wyróżnienie: Chór Cantores Adalberti
MŁODZIEŻ
I miejsce - Sweet Voices
II miejsce - Fama
III miejsce - Trio Jedyneczki
Wyróżnienie - Zespół Pieśni i Tańca „Beskid”
Wyróżnienie - Sing
SOLIŚCI
2003+
I miejsce - Nina Kumorek przy akompaniamencie zespołu Nona and Company (Mateusz Klein i Adam Penkała)
II miejsce - Oliwia Moczydłowska
II miejsce - Zuzanna Dworakowska
III miejsce - Dobromiła Ogińska-Broniszewska
Wyróżnienie: Alicja Czajkowska
Wyróżnienie: Kinga Bodzak
2004-2007
I miejsce - Aleksandra Wójtowicz
I miejsce - Gabrysia Łukasik
II miejsce - Klaudia Kutyba,
II miejsce - Maciej Golian
III miejsce - Mateusz Subocz
Wyróżnienie:
– Julia Sankowska
– Mikołaj Gajowy
– Ida Szebla
– Jakub Sadowski
– Julia Szeluga
– Julia Tłuczkiewicz
2008-2010
I miejsce - Ewelina Matejko
I miejsce - Natalia Lemantowicz
II miejsce - Julia Nowicka
II miejsce - Aleksandra Juchniewicz
III miejsce - Emilia Głodek
Wyróżnienia:
-Elżbieta Stachura,
-Sara Niemczyk,
-Stanisław Sawicki
2011-2014
I miejsce - Pola Zawadzka
II miejsce - Maja Walkiewicz
II miejsce - Natan Gryga
III miejsce - Maria Żuberek
Wyróżnienie
– Oliwia Dziewa
– Bartosz Chołota
– Eliza Zdanowicz
– Lena Wójcik
– Kalina Piłka
Nagroda specjalna Dyrektora Ośrodka Kultury w Wieliszewie
-Zespół Folklorystyczny "Marynia" Wronieckiego Ośrodka Kultury
Podziękowanie za udział i wytrwałość
-Karolina Dudzińska