Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Informacja o pracy Ośrodka Kultury w Wieliszewie

Przedstawiamy najnowsze informację związane z zawieszeniem działalności kulturalnej.
Szanowni Państwo,

Zgodnie z rozporządzeniami Rady Ministrów i zaleceniami Ministerstwa Zdrowia, Ośrodek Kultury w Wieliszewie pozostaje nadal nieczynny do odwołania. 

O wznowieniu zajęć indywidualnych w Gminnym Centrum Kultury w Łajskach oraz zajęć Zespołu Tańca Ludowego „Promyki” w Hali Sportowej w Wieliszewie poinformujemy niezwłocznie po otrzymaniu rekomendacji z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 

Przypominamy, że Biblioteki Publiczne Gminy Wieliszew wznowiły działalność dla czytelników. Możliwe jest jedynie wypożyczanie i zwrot pozycji książkowych. Do odwołania zamknięte pozostają czytelnie oraz wolny dostęp do księgozbioru i czasopism. Użytkownicy zobowiązani są do przebywania w placówkach w maseczkach oraz rekomendujemy korzystanie z rękawiczek i wcześniejsze umówienie telefoniczne lub mailowe wizyty na konkretną godzinę, aby uniknąć kolejek. 

Jednocześnie informujemy, że wciąż pracuje biuro Ośrodka Kultury w Wieliszewie, z którym kontakt jest możliwy telefonicznie bądź drogą mailową w godzinach 9-16 od poniedziałku do piątku.
Umieszczono: 14.05.2020 r., godz. 14.52