Jesteś tutaj:

Główna treść strony

TECHNIKI TAŃCA: taniec nowoczesny, współczesny, jazzowy – nabory do grup dzieciecęj, początkującej, średniozaawansowanej oraz dorosłej!

Ośrodek Kultury w Wieliszewie rozwija ofertę zajęć obejmujących taniec nowoczesny, współczesny, jazzowy oraz inne sceniczne formy. Do dotychczasowej grupy działającej w Sali Koncertowej im. Krzysztofa Klenczona w Wieliszewie, prowadzonej przez Karinę Warnel (grupa ta zyskała miano średniozaawansowanej oraz nazwę „Imago”, pod którą prezentować się będzie m.in. na tanecznych konkursach), dołączają dwie kolejne – początkująca dziecięca i grupa dorosła! Pojawia się także oferta zabaw tanecznych dla najmłodszych w wieku 5-7 lat! Nabór rusza 16 września!
Zajęcia prowadzi Karina Warnel – utalentowana tancerka jazzowa, współzałożyciel i choreograf w Teatrze Muzycznym Pod Pretekstem, tancerka Teatru Tańca Jazzgot, absolwentka Łódzkiej Akademii Muzycznej na kierunku Musical – specjalność Choreografia i techniki tańca. Od 2017 roku prowadzi w Wieliszewie sekcję tańca jazzowego dla dzieci. Kontakt i wszelkie szczegóły dot. zajęć pod tel. 512 257 201, e-mail: karina.warnel@gmail.com

IMAGO – grupa średnio-zaawansowana (wtorki i czwartki godz. 18-19.30, Sala Klenczona w Wieliszewie)
Odpłatność: 150 zł / miesięcznie. Grupa konkursowa kierowana do dzieci +8 lat. Style taneczne: jazz, modern jazz, taniec współczesny. Dołącz do grupy tanecznej Imago! Razem z nami rozwijaj swoje umiejętności w dziedzinie tańca jazzowego i współczesnego! Spełniaj swoje marzenie o byciu tancerzem i spełnianiu się na scenie. Zapraszam wszystkich młodych pasjonatów tańca i sceny, tańczmy razem!

Grupa początkująca (wtorki i czwartki godz. 17-18, Sala Klenczona w Wieliszewie)
Odpłatność: 100 zł / miesięcznie. Zajęcia skierowane do dzieci w wieku powyżej 7 lat zainteresowanych tańcem współczesnym, sceną, treningiem ogólnorozwojowym, improwizacją i teatrem. Obejmują naukę tańca jazzowego, techniki tańca klasycznego, ruchu scenicznego, improwizacji. – Skupiamy się na rozwoju umiejętności tanecznych i koordynacyjnych, rozwijamy wrażliwość sceniczną, pracujemy nad wyrazem artystycznym i świadomością naszego ciała – a więc wszystkim, co przygotuje dzieciaki do późniejszych działań np. w teatrach tańca – opisuje Karina Warnel, instruktor. – W obyciu ze sceną i publicznością z pewnością pomaga przestrzeń, w której pracujemy a więc Sala Koncertowa im. Krzysztofa Klenczona w Wieliszewie. Rok zajęć zakończymy realizacją projektu artystycznego, który wystawimy na deskach naszej sali. Szybkie postępy umożliwią dołączenie do grupy średnio zaawansowanej.

ROZTAŃCZONY MALUCH – grupa dziecięca 5-7 lat (środy, godz. 16-17, Gminne Centrum Kultury w Łajskach)
Odpłatność: 70 zł / miesięcznie. Zajęcia taneczne dla najmłodszych, pełnych energii, roztańczonych urwisów. Zajęcia skupią się na zaszczepieniu w najmłodszych prawdziwej miłości do tańca. Zagospodarują ich nieposkromioną i niekończąca się energię. Pozytywnie wpłyną na rozwój kreatywności, koordynacji, sprawności fizycznej, poczucia rytmu. A przede wszystkim będą niezastąpioną formą zabawy i integracji w gronie rówieśników.

Grupa dorosła (środy, godz. 18-19, Gminne Centrum Kultury w Łajskach)
Odpłatność: 70 zł / miesięcznie. Trwa nabór do nowej, dorosłej sekcji obejmującej naukę tańca jazzowego i współczesnego. W ich ramach popracujemy na ogólnorozwojowym warsztatem, treningiem kondycyjnym i siłowym, wzbogaconym o stretching. Zajęcia będą się odbywać raz w tygodniu w Gminnym Centrum Kultury w Łajskach.
Umieszczono: 03.09.2019 r., godz. 16.27